![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Ίδρυσε το Εργαστήρι Κοινωνιολογίας, με θέμα: «Μαθαίνω πώς ν΄ αγαπάω να μαθαίνω» για παιδιά, εφήβους και ενήλικες. Το 2022-2023 συμμετείχε με τον Σύλλογο Ελλήνων Κοινωνιολόγων Παράρτημα Νόμου Λάρισας, ως εκπαιδεύτρια στις Σχολές Γονέων του Δήμου Λαρισαίων . Είναι μέλος του International Transactional Analysis Association και του Δ.Σ. του Συλλόγου Ελλήνων Κοινωνιολόγων ως υπεύθυνη των παραρτημάτων ΣΕΚ από το 2016 έως σήμερα.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)